کوکتل تقویت عضلات فیوژن F-MUSCLE FIT_ 10ml

تضمین بی قید و شرط اصالت و کیفیت کالا

(دیدگاه {{model.count}} کاربر)
تعداد
نوع
3,570,000 تومان
آماده ارسال ناموجود
 • {{value}}
کمی صبر کنید...

با توجه به عوارضی که تزریق داروهای هورمونی دارند و از طرفی اشتیاق ورزشکاران برای زیبایی اندام، اخیراً مزوتراپی، مفهوم جدیدی را به دنیای ورزشکاران عرضه کرده است.خوشبختانه ورزشکاران حرفه‌ای که به دنبال بهبود حجم عضلات خود، بدون آسیب رساندن به بدنشان و با استفاده از مواد طبیعی (غیر هورمونی) هستند به خوبی می‌توانند از نتایج مزوتراپی با کوکتل مزوتراپی تقویت عضلات فیوژن  F-MUSCLE FIT استفاده کنند.در مزوتراپی، داروی مزو داخل پوست تزریق شده و با تأثیری که ترکیبات موجود در مزو دارد، تفکیک عضلات به خوبی انجام می‌شود.اما برند مزو، اولویت اول را در نتایج مزوتراپی دارد. یکی از برندهای معتبر، برند فیوژن اسپانیاست که با فرمولی نوآورانه، کوکتل مزوتراپی تقویت عضلات فیوژن F-MUSCLE FIT را به طور اختصاصی برای ورزشکاران تولید کرده است.

کوکتل مزوتراپی تقویت عضلات فیوژن، هدف بدن‌سازها

با توجه به عوارضی که تزریق داروهای هورمونی دارند و از طرفی اشتیاق ورزشکاران برای زیبایی اندام، اخیراً مزوتراپی، مفهوم جدیدی را به دنیای ورزشکاران عرضه کرده است.

خوشبختانه ورزشکاران حرفه‌ای که به دنبال بهبود حجم عضلات خود، بدون آسیب رساندن به بدنشان و با استفاده از مواد طبیعی (غیر هورمونی) هستند به خوبی می‌توانند از نتایج مزوتراپی با کوکتل مزوتراپی تقویت عضلات فیوژن  F-MUSCLE FIT استفاده کنند.

در مزوتراپی، داروی مزو داخل پوست تزریق شده و با تأثیری که ترکیبات موجود در مزو دارد، تفکیک عضلات به خوبی انجام می‌شود.

اما برند مزو، اولویت اول را در نتایج مزوتراپی دارد. یکی از برندهای معتبر، برند فیوژن اسپانیاست که با فرمولی نوآورانه، کوکتل مزوتراپی تقویت عضلات فیوژن F-MUSCLE FIT را به طور اختصاصی برای ورزشکاران تولید کرده است.

عصاره‌های طبیعی موجود در این کوکتل باعث ترشح هورمون آدیپونکتین از بافت آدیپوز (بافت چربی) شده که متابولیسم فیبرهای عضلانی نوع I و فعالیت میتوکندری را افزایش می‌دهد.

فاکتور رشد شبه انسولین هم چربی‌سوزی و لیپولیز را تحریک می‌کند.

ترکیبات کوکتل مزوتراپی تقویت عضلات فیوژن F-MUSCLE FIT

 • فاکتور رشد شبه انسولین (IGF1 Growth Factor)
 • فوکوس (Fucus)
 • عصاره چای سبز (Green Tea Extract)
 • سیلیس آلی (Organic Silica)
 • عصاره شاه بلوط هندی (Horse Chestnut Extract)
 • عصاره پلانکتون (Plankton Extract)

 

این ترکیبات، با حذف مایعات و چربی بین بافتی می‌توانند تفکیک عضلات را به بهترین نحو ممکن انجام دهند.

اثر این کوکتل همانند نتیجه‌ای است که از تمرینات استقامتی حاصل می‌شود و به خصوص در نواحی از بدن مثل شکم، بازو و ران که احتمال افتادگی پوست با افزایش سن یا فعالیت فیزیکی ناکافی وجود دارد، بسیار مؤثر است.

این محصول در مناطقی مثل شکم، ران ها و بازوها که بر اثر افزایش سن و یا تمرینات نادرست به سرعت به حالت قبل برمی گردند و شکل خود را از دست می دهند را با شبیه سازی تمرینات استقامتی به حالت ایده آل برمی گرداند.

موارد مصرف کوکتل مزوتراپی تقویت عضلات فیوژن F-MUSCLE FIT

 • میکرونیدلینگ
 • مزوتراپی
 • دستگاه های زیبایی برای تحویل ترانس درمال

نحوه استفاده از کوکتل مزوتراپی تقویت عضلات فیوژن F-MUSCLE FIT

کوکتل مزوتراپی تقویت عضلات فیوژن F-MUSCLE FIT، می‌تواند با استفاده از روش‌های الکتروپوریشن، فرکشنال مزو، مزوتراپی و مزونیدلینگ و میکرونیدلینگ اعمال شود. شما همچنین می توانید جهت افزایش حجم عضلات، از کوکتل مزوتراپی فیوژن F-MUSCLE FACTOR استفاده نمایید.

ماندگاری کوکتل مزوتراپی تقویت عضلات فیوژن F-MUSCLE FIT

ماندگاری کوکتل مزوتراپی تقویت عضلات فیوژن F-MUSCLE FIT، بستگی به تیپ پوستی و عوامل گوناگونی دارد و در در هر فرد متغیر است.

پروتکل کوکتل تقویت عضلات فیوژن MUSCLE FIT:

عمق تزریق 1 تا 2 میل
میزان 10 تا 20 میل در هر جلسه

 

روش استفاده از کوکتل تقویت عضلات فیوژن:

به صورت اینترادرمال نقطه به نقطه با دوز در هر نقطه 0.02 سی سی

دیدگاه خود را بنویسید

 • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...