کوکتل لاغری مجیسترال فیوژن F-MAGISTRAL-10ml

تضمین بی قید و شرط اصالت و کیفیت کالا

(دیدگاه {{model.count}} کاربر)
تعداد
نوع
1,685,000 تومان
آماده ارسال ناموجود
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

بافتی که در آن مزوهای کاهش سایز را تزریق کرده ایم، پر از مواد زائد یعنی همان باقیمانده سلول های منهدم شده است. باقی ماندن این مواد زائد در محل تزریق باعث ایجاد التهاب محیطی می شود و در نتیجه بعد از چند جلسه دیگر نتایج اولیه بدست نیامده و سرعت کاهش سایز، به شدت کاهش پیدا می کند. برای خارج کردن این مواد زائد دو روش وجود دارد که باید حتما انجام شود، یکی خوردن آب زیاد و دیگری ورزش منظم و کافی.اما برند فیوژن پیشنهاد دیگری هم دارد که مطمئن باشیم کار به درستی انجام می شود که کوکتلی است به اسم Magistral. این کوکتل درناژ را به خوبی انجام می دهد، یعنی مواد زائد را از محیط خارج کرده و دقیقا مثل سیفون عمل می کند.کوکتل لاغری فیوژن F-MAGISTRAL، آب میان بافتی و مواد زائد را از بین می‌برد و برای رفع چربی‌ها و کاهش سایز بدن مورد استفاده قرار می‌گیرد.

کوکتل لاغری مجیسترال فیوژن MAGISTRAL، کاهش سایز بدن

بافتی که در آن مزوهای کاهش سایز را تزریق کرده ایم، پر از مواد زائد یعنی همان باقیمانده سلول های منهدم شده است. باقی ماندن این مواد زائد در محل تزریق باعث ایجاد التهاب محیطی می شود و در نتیجه بعد از چند جلسه دیگر نتایج اولیه بدست نیامده و سرعت کاهش سایز، به شدت کاهش پیدا می کند. برای خارج کردن این مواد زائد دو روش وجود دارد که باید حتما انجام شود، یکی خوردن آب زیاد و دیگری ورزش منظم و کافی.

اما برند فیوژن پیشنهاد دیگری هم دارد که مطمئن باشیم کار به درستی انجام می شود که کوکتلی است به اسم Magistral. این کوکتل درناژ را به خوبی انجام می دهد، یعنی مواد زائد را از محیط خارج کرده و دقیقا مثل سیفون عمل می کند.

کوکتل لاغری فیوژن F-MAGISTRAL، آب میان بافتی و مواد زائد را از بین می‌برد و برای رفع چربی‌ها و کاهش سایز بدن مورد استفاده قرار می‌گیرد.

فرایندی که برای چندین برابر کردن و کامل کردن فرایند کاهش سایز واقعا لازم است، حتی وقتی که بیمار به ما قول خوردن آب زیاد و ورزش کافی را می دهد باز هم نباید از این کوکتل غافل شد.

تزریق این کوکتل باید 48 تا 72 ساعت بعد از تزریق ppc یا + ppc  انجام شود( جلسات یک در میان ) به این علت که باید این دو کوکتل فرصت کافی برای انجام وظایفشان را داشته باشد و بعد Magistral وارد عمل شود و باقیمانده کار آنها را انجام دهد.

یکی از مهمترین مزایای مزوتراپی لاغری بدن نسبت به جراحی غیر تهاجمی بودن این روش است. در مزوتراپی با کوکتل لاغری و رفع سلولیت بدن فیوژن Magistral جای زخم باقی نمی‌ماند و عوارض جانبی جراحی را ندارد.

ترکیبات کوکتل لاغری مجیسترال فیوژن MAGISTRAL

کوکتل لاغری فیوژن F-MAGISTRAL، دارای ترکیبات عصاره کنگر فرنگی، تروکسروتین، کومارین و سیلیس آلی است که هر یک از این ترکیبات دارای خواص زیر هستند:

  • عصاره کنگر فرنگی: عصاره کنگر فرنگی آب میان بافتی و سلول‌های چربی مرده را از بدن خارج می‌کند که وقتی این چربی‌ها خارج شوند جای بیشتری باز شده و جریان خون بهبود می‌یابد که این کار به خارج‌شدن بیشتر چربی‌های مرده کمک می‌کند.
  • روتین: روتین دیواره عروق را تقویت کرده و باعث بهبود خونرسانی در ناحیه تزریق می‌شود.
  • تروکسروتین: سلول‌های چربی که منهدم شدند در ناحیه مزوتراپی باعث ایجاد التهاب می‌شوند. تروکسروتین با خاصیت ضدالتهابی که دارد باعث رفع این التهاب می‌شود.
  • کومارین: از گیاه شبدر زرد به دست می‌آید و قابلیت تبدیل‌شدن به دیکومارین را دارد که خاصیت ضدانعقادی دارد و از لخته شدن خون جلوگیری می‌کند. همچنین باعث کاهش التهاب و تورم هم می‌شود.
  • سیلیس آلی: از جلبک بدست می‌آید و به تولید کلاژن و الاستین کمک می کند که منجر به سفتی پوست می‌شود.

نحوه استفاده از کوکتل لاغری مجیسترال فیوژن MAGISTRAL

محصول می‌تواند با استفاده از روش مزو اعمال شود. شما همچنین می توانید جهت کاهش حجم سلولیت و درمان شلی و افتادگی پوست، از کوکتل مزوتراپی درمان سلولیت، کوکتل مزو فیوژن F-XBC استفاده نمایید.

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...