کوکتل افزایش حجم عضلات فیوژن F-MUSCLE FACTOR-10ml

تضمین بی قید و شرط اصالت و کیفیت کالا

(دیدگاه {{model.count}} کاربر)
تعداد
نوع
4,100,000 تومان
آماده ارسال ناموجود
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

کوکتل افزایش حجم عضلات فیوژن F-MUSCLE FACTOR، باعث افزایش هورمون تستوسترون شده که همین سبب افزایش حجم عضله‌ها می‌شود. این کوکتل شامل ترکیباتی است که به ورزشکاران حرفه‌ای توصیه می‌شود که ورزش کردن قسمتی از سبک زندگی آن‌ها است.در طی درمان ماهیچه‌ها سرزنده‌تر، فعال‌تر و قوی‌تر عمل می‌کنند زیرا تمام موادمغذی مورد نیازشان در دسترس آن‌ها قرار داده می‌شود و علاوه بر چربی‌سوزی، ماهیچه‌ها افزایش حجم هم خواهند داشت البته فقط در ماهیچه‌های مورد نظر و به صورت موضعی.در واقع کوکتل افزایش حجم عضلات نقش مکمل‌های ورزشی را بازی می‌کند با این مزیت که نیاز به استفاده مداوم از آن‌ها نیست و بعد از اتمام دوره درمان، دستاوردهای شما تا زمانی که ورزش می‌کنید ماندگار هستند و به حالت قبل باز نمی‌گردند.

کوکتل افزایش حجم عضلات فیوژن F-MUSCLE FACTOR

کوکتل افزایش حجم عضلات فیوژن F-MUSCLE FACTOR، باعث افزایش هورمون تستوسترون شده که همین سبب افزایش حجم عضله‌ها می‌شود. این کوکتل شامل ترکیباتی است که به ورزشکاران حرفه‌ای توصیه می‌شود که ورزش کردن قسمتی از سبک زندگی آن‌ها است.

در طی درمان ماهیچه‌ها سرزنده‌تر، فعال‌تر و قوی‌تر عمل می‌کنند زیرا تمام موادمغذی مورد نیازشان در دسترس آن‌ها قرار داده می‌شود و علاوه بر چربی‌سوزی، ماهیچه‌ها افزایش حجم هم خواهند داشت البته فقط در ماهیچه‌های مورد نظر و به صورت موضعی.

در واقع کوکتل افزایش حجم عضلات نقش مکمل‌های ورزشی را بازی می‌کند با این مزیت که نیاز به استفاده مداوم از آن‌ها نیست و بعد از اتمام دوره درمان، دستاوردهای شما تا زمانی که ورزش می‌کنید ماندگار هستند و به حالت قبل باز نمی‌گردند.

بررسی عملکرد ترکیبات کوکتل افزایش حجم عضلات

آسپارتیک اسید (D-aspartic acid): این ترکیب به صورت مستقیم روی غده هیپوفیز تاثیر گذاشته و باعث افزایش هورمون LH می شود که این عمل موجب تولید هورمون تستوسترون می‌شود.

ویتامین B6: این ویتامین هنگام تبدیل گلیکوژن به گلوکز ضروری است همچنین اکسیژن رسانی خون را افزایش می‌دهد.

منیزیوم: منیزیوم باعث افزایش پایداری کلسیم در بافت‌های استخوانی می‌شود و نقش موثری در تولید انرژی، پروتئین و انقباضات عضلانی دارد.

روی: این عنصر روی غده هیپوفیز تاثیر داشته و باعث ترشح هورمون‌ها می‌شود و همچنین کلسترول را به تستوسترون تبدیل می‌کند.

عصاره های طبیعی: عصاره های طبیعی که در این محصول وجود دارند باعث ترشح آدیپونکتین شده و متابولیسم فیبر عضلانی و فعالیت میتوکندریایی را افزایش می‌دهند.

ال-گلوتامین: ال-گلوتامین که یک امینو اسید است نقش مهمی در متابولیسم پروتئین و افزایش حجم سلولی دارد و سرعت روند درمان عضلات آسیب‌دیده را افزایش می‌دهد. همچنین به بازسازی عضله‌ها بعد از ورزش و حفظ بافت آن‌ها کمک می‌کند.

ال-کارنتین: این ترکیب یک مکمل در کاهش وزن است و باعث تولید انرژی نیز می‌شود، همچنین در سلامت قلب و درمان بیماری هایی مثل دیابت هم موثر است.

Taurine: این ترکیب به دفع ضایعاتی که در بدن موجب خستگی و سوختن عضله‌ها می‌شوند کمک می‌کند و از عضلات در برابر آسیب محافظت می‌کند و همچنین باعث افزایش چربی‌سوزی حین ورزش می‌شود.

پیووریک اسید: اسید پیووریک یک کراتین پرطرفدار است که نقش مهمی در بالابردن استقامت دارد.

Plankton extract: این ترکیب دارای امگا ۳ و اسیدهای چرب ضروری است و در بالابردن سطح انرژی موثر است.

ترکیبات کوکتل F-MUSCLE FACTOR

  • ال-گلوتامین
  • ال-کارنتین
  • Taurine
  • آسپارتیک اسید
  • ویتامین B6
  • روی
  • منیزیم
  • پیووریک اسید

روش تزریق:

به صورت اینترادرمال نقطه به نقطه با دوز در هر نقطه 0.02 سی سی

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...