کوکتل مزوتراپی درمان لک صورت فیوژن F-MELACLEAR-10ml

تضمین بی قید و شرط اصالت و کیفیت کالا

(دیدگاه {{model.count}} کاربر)
تعداد
نوع
4,350,000 تومان
آماده ارسال ناموجود
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

F-MELACLEAR یک درمان فوق العاده موثر است که به طور خاص برای کاهش لکه های تیره فرموله شده است. این محصول برای استفاده در محل های مورد نگرانی مشتری طراحی شده است. جزء اصلی فرمول، ترانگزامیک اسید است.ترانگزامیک اسید برای انواع پوست، رفع رنگدانه، سفید کردن پوست و کاهش لکه های تیره مناسب است. هنگام استفاده از F-MELACLEAR در درمان، مشتری ملزم به استفاده از Meso-shield 50 برای محافظت از پوست و دستیابی به حداکثر اثربخشی و ماندگاری نتایج می باشد.ترانگزامیک اسید مستقیماً بر تیروزیناز (tyrosinase) تأثیر نمی گذارد، بنابراین برای به دست آوردن بهترین نتایج با مواد روشن کننده ایمن و مؤثر پوست مانند رزورسینول، گلوتاتیون، نیاسینامید و آربوتین ترکیب شده است.

کوکتل مزوتراپی درمان لک صورت فیوژن ملاکلیر MELACLEAR

F-MELACLEAR یک درمان فوق العاده موثر است که به طور خاص برای کاهش لکه های تیره فرموله شده است. این محصول برای استفاده در محل های مورد نگرانی مشتری طراحی شده است. جزء اصلی فرمول، ترانگزامیک اسید است.

ترانگزامیک اسید برای انواع پوست، رفع رنگدانه، سفید کردن پوست و کاهش لکه های تیره مناسب است. هنگام استفاده از F-MELACLEAR در درمان، مشتری ملزم به استفاده از Meso-shield 50 برای محافظت از پوست و دستیابی به حداکثر اثربخشی و ماندگاری نتایج می باشد.

ترانگزامیک اسید مستقیماً بر تیروزیناز (tyrosinase) تأثیر نمی گذارد، بنابراین برای به دست آوردن بهترین نتایج با مواد روشن کننده ایمن و مؤثر پوست مانند رزورسینول، گلوتاتیون، نیاسینامید و آربوتین ترکیب شده است.

ترکیبات کوکتل مزوتراپی درمان لک صورت فیوژن MELACLEAR

  • ترانگزامیک اسید
  • رزورسینول
  • گلوتاتیون
  • نیاسینامید
  • آربوتین

بهبود درخشندگی و شفافیت پوست:

پلی پپتایدها هم یکی دیگر از انواع پپتاید‌های پیام رسان هستند که کار اصلی آن‌ها، افزایش جریان گردش خون می باشد.

پلی پپتاید موجود در این محلول، یک آنتی‌اکسیدان قوی است و اثر روشن‌کنندگی فوق‌العاده‌ای دارد.

همچنین این کوکتل مزوتراپی با داشتن آنتی‌ اکسیدان‌های قوی مانند گلوتاتیون و رتینول، به شدت در رفع ملاسما، لک‌های قهوه‌ای و درمان هایپرپیگمنتاسیون کاربردی می باشد.

با توضیحاتی که داده شد کاملاً می‌توانید میزان عملکرد این کوکتل در مزوتراپی لک صورت را حدس بزنید.

نحوه استفاده مزو فیوژن

محصولات می‌توانند با استفاده از روش‌های الکتروپوریشن، فرکشنال مزو، مزو و مزونیدلینگ اعمال شود.

عمق تزریق:

۰-۰.2 میلی‌متر

مقدار تزریق:

5 میلی لیتر در هر جلسه

ناحیه تزریق:

صورت, گردن, دکلته و بدن

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...