کوکتل درمان قرمزی پوست فیوژن F-Venostim-5ml

تضمین بی قید و شرط اصالت و کیفیت کالا

(دیدگاه {{model.count}} کاربر)
تعداد
نوع
3,820,000 تومان
آماده ارسال ناموجود
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

کوکتل درمان قرمزی پوست فیوژن F-Venostim باعث درمان هدفمند برای کاهش کوپروز و بهبود ریزگردش پوست می شود.میلیون ها نفر از سرخی پوست به علت التهاب بیش از حد رنج می برند که ممکن است سبب ناراحتی عمومی شده و سلامتی فردی در زندگی روزمره و اجتماعی را تحت تاثیر قرار دهد. این افراد ممکن است سرخ شدن پوست، اریتمای موقتی یا دائمی، تلانژکتازی، چرک دانه، پاپول و خارش را تجربه کنند.کوکتل Venostim فیوژن یکی از کوکتل هایی می باشد که با استفاده از آن می توانید التهابات پوستی خود که در انتها منجر به قرمزی پوست می شود را درمان نمایید.توجه داشته باشید قرمزی پوست یکی از عارضه های پوستی می باشد که میلیون ها نفر از این بیماری رنج می برند و این بیماری ممکن است در زندگی روزمره ی این افراد و حتی در زندگی اجتماعی فرد تاثیر بگذارد.

کوکتل درمان قرمزی پوست F-Venostim، درمان التهابات پوست

کوکتل درمان قرمزی پوست فیوژن F-Venostim باعث درمان هدفمند برای کاهش کوپروز و بهبود ریزگردش پوست می شود.

میلیون ها نفر از سرخی پوست به علت التهاب بیش از حد رنج می برند که ممکن است سبب ناراحتی عمومی شده و سلامتی فردی در زندگی روزمره و اجتماعی را تحت تاثیر قرار دهد. این افراد ممکن است سرخ شدن پوست، اریتمای موقتی یا دائمی، تلانژکتازی، چرک دانه، پاپول و خارش را تجربه کنند.

کوکتل Venostim فیوژن یکی از کوکتل هایی می باشد که با استفاده از آن می توانید التهابات پوستی خود که در انتها منجر به قرمزی پوست می شود را درمان نمایید.

توجه داشته باشید قرمزی پوست یکی از عارضه های پوستی می باشد که میلیون ها نفر از این بیماری رنج می برند و این بیماری ممکن است در زندگی روزمره ی این افراد و حتی در زندگی اجتماعی فرد تاثیر بگذارد.

گشادی مویرگ ‌ها، پاسچول‌ ها و پاپول‌ ها و خارش پوست، بیماری ‌های مرتبط با التهاب و قرمزی پوست می باشند. توجه داشته باشید که افزایش متابولیسم های التهابی نقش اساسی در ایجاد اختلالات و بیماری ها را دارد.

کوکتل رفع قرمزی پوست

کوکتل درمان قرمزی پوست فیوژن F-Venostim یک محصول نوآورانه است که بطور اختصاصی برای کاهش سرخی صورت و تلانژکتازیای ناشی از پاسخ التهابی شدید طراحی شده است. اثرات نامطلوب التهاب از جمله قرمزی، اتساع عروق خونی و رنگدانه سازی بیش از حد بطور مشهودی کاهش می یابند.

آنچه مشخص است، این است که متابولیت های التهابی و واکنش های پوستی در افراد مبتلا به سرخی صورت و وریدهای عنکبوتی افزایش می یابد که نشان می دهد التهاب و متابولیت های وابسته به آن در این تظاهرات و اختلالات نقش مرکزی ایفا می کنند.

هم‌چنین تعداد و وسعت نواحی قرمز کاهش یافته، شدت آن کمتر، پوست یکنواخت تر و علائم کمتر می شود.

ترکیبات فعال کوکتل درمان قرمزی پوست فیوژن

  • اسید فیتیک
  • فاکتور رشد VEGF
  • عصاره گینکو
  • تتراپپتید
  • سیلیس ارگانیک

نحوه استفاده از کوکتل کاهش قرمزی صورت فیوژن F-VENOSTIM

محصولات می‌توانند با استفاده از روش‌های الکتروپوریشن، فرکشنال مزو، مزو و مزونیدلینگ اعمال شود. شما همچنین می توانید جهت روشن تر شدن پوست و رفع التهاب آن، کوکتل روشن کننده و رفع التهاب پوست فیوژن F-SMART MIX را تهیه کنید.

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...